Na
blogu

Zdjęcia produktowe oświetlenia LEDowego

Ostatnio mieliśmy przyjemność wykonywać zdjęcia produktowe dla producenta lamp LEDowych. Sesja zawierała nie tylko małe żarówki, ale również duże, kilkudziesięcio centymetrowe panele LED. Zdjęcia wyjątkowo były wykonywane na czarnym tle, co pozwoliło wyciągnąć z fotografowanych przedmiotów jak najwięcej. Cała sesja wyszła Naszym zdaniem doskonale. Zdjęcia przedmiotów zostały wykorzystane w katalogu produktowym a także na stronie internetowej Klienta.

Zdjęcia produktów do celów medycznych

Reduktory do butli tlenowych i różnego rodzaju złącza do aparatury medycznej, to kolejne nowe doświadczenie, którego z miłą chęcią się podjęliśmy. Zdjęcia reduktorów zostały wykonane na szarym tle wraz z odbiciem, natomiast same złącza i statywy, zostały wykonane na białym tle. Wykonanie zdjęć produktów na szarym tle, pozwoliło wyciągnąć rysy białych fragmentów reduktorów. Zdjęcia zgodnie z przeznaczeniem, zostały wykorzystane na stronie internetowej Klienta.

Zdjęcia do katalogu produktowego

Specjalistyczne tarcze garnkowe oraz tarcze szlifierskie, tym razem zostały przedstawione w inny sposób. Mała głębia ostrości, pozwoliła na odmienne przedstawienie fotografowanych produtków. Zdjęcia z przeznaczeniem na slider na stronę internetową oraz katalog produktowy, świetnie spisały się w swoim zadaniu. Odmienny sposób przedstawienia przedmiotów, pozwolił na interesujące przedstawienie danego asortymentu.

Zdjęcia dla sklepu internetowego

Tym razem mieliśmy za zadanie przygotować fotografię dla Klienta do sklepu internetowego. Zdjęcia zegarków, zdecydowaliśmy się wykonać na czarnym tle, co pozwoliło przedstawić detale fotografowanych produktów, a ponadto nadać nutkę elegancji uwiecznianym zegarkom.

Maszyna do cięcia materiałów budowlanych

Kolejna z serii maszyna do cięcia materiałów budowlanych. Tym razem otrzymaliśmy do sfotografowania jeszcze większą niż poprzednio maszynę. Zdjęcia produktowe tego przedmiotu, pozwoliły uchwycić wiele detali, które pokazują, doskonałą jakość wykonania. Zdjęcia szparowane - bez tła, wykorzystane zarówno w sklepie internetowym Klienta, jak i katalogu produktowym.

Zdjęcia produktów do sklepu internetowegoe

Kocykli dziecięce, to nowy temat, z którym przyszło Nam się zmierzyć. Polski producent tekstyliów dziecięcych, zlecił Nam sesje fotograficzną najnowszej kolekcji swoich produktów. Zdjęcia zostały wykonane z myślą o sklepie internetowym Klienta, jednak doskonale wyglądają również na facebooku producenta.

Fotografia produktowa maszyn budowlanych

Zadanie specjalne, duża maszyna do prac budowlanych, to miła odmiana po fotografowaniu, niewielkiech przedmiomiotów. Producent maszyn, powierzył Nam wykonanie kilku fotografii do katalogu produktowego oraz do swojego sklepu internetowego, gdzie sprzedaje branżowy asortyment. Zdjęcia wykonane bez tła - szparowane.

Fotografia produktu - tarcze diamentowe

Srebrne tarcze diamentowe służące do cięcia materiałów budowlanych, to Nasz kolejny, dość nietypowy asortyment, który udało Nam się sfotografować. Zdjęcia wykonane na białym tle.

Tarcze garnkowe

Po raz kolejny wykonywaliśmy sesję zdjęciową, tarcz diamentowych. Kilka klasycznych, kilka "bardziej artystycznych" ujęć srebrych tarcz, świetnie sprawdziły się również na materiałach drukowanych, takich jak ulotki.

Zdjęcia owoców

Miła odmiana, to fotografia owoców. Kilka ujęć soczyście zielonych kiwi, została docelowo wykorzystana w druku i przygotowaniu puzzli dla dzieci.

Obuwie ślubne

Tym razem zlecenie z zupełnie innej branży. Damskie obuwie ślubne, fotografowane na specjalnym, beżowym tle.

Kontakt

tel.: +48 511041415
e-mail: kontakt@mynd.pl
www: www.mynd.pl

Kleczkowska 50, Wrocław

Formularz
kontaktowy